درباره ما


 • انگیزه تاسیس

  با توجه به شرایط محیطی و نياز روزافزون نسل شيعه به آموزه‌های مذهبي جهت پاسخگویی به بحران هویتی و هم‌چنين عدم تحقق لازم و کافي پرورش مستمر ديني در بين نوجوانان و جوانان ، دوره‌های پرورشی پاد توسط گروهی از متخصصین مسائل آموزشی ، تربیتی و دینی شکل‌گرفته است. این دوره‌های آموزشی توسط کانون فرهنگی حضرت علی‌اکبر (ع) برگزار می‌گردد.

 • اهداف بلندمدت

  • حفظ اجتماع از آفات فرهنگی و هویتی
  • ترویج دو ثقل گران‌بهای پیامبر (ص) (قرآن و عترت) در بین جامعه
  • فراهم کردن بستر خدمتگزاری به ائمه معصومین در حوزه پرورش و تربیت
  • آشنایی پرورش‌یاب‌ها به راههای موفقیت در زندگی

 • چشم‌انداز- ما چه خواهیم شد؟

  تمام پدر و مادرهای شیرازی که می‌خواهند فرزندی با هویت دینی، خداباور (انجام واجبات و ترک محرمات)، اخلاق‌مدار، خلاق و خدمت رسان به مردم داشته باشند ، علاقه دارند از خدمات ما استفاده کنند. ما به پرورش افراد از کودکی تا جوانی کمک می‌کنیم و به کیفیت، صداقت ، نوآوری، خلاقیت و داوطلبانه بودن مشهور هستیم. تمام کسانی که علاقه دارند در امر پرورش دینی سهیم باشند مشارکت در دوره‌های پرورشی پاد را در اولویت انتخاب خود قرار می‌دهند.

 • رسالت - ما چه می‌کنیم؟

  دوره‌های پرورشی پاد به پدر و مادرهایی که دغدغه پرورش فرزندان خود را دارند عالی‌ترین درجه خدمات پرورشی را ارائه می‌دهد.ما از مجرای بهترین و نوین‌ترین شیوه‌ها و فن‌آوری‌های آموزشی و تربیتی با بهره‌گیری از آموزه‌های قرآن و عترت می‌کوشیم که به‌دور از هرگونه افراط‌وتفریط نسبت به پرورش از دوره کودکی تا جوانی اقدام کنیم. موفقیت ما جز با همراهی و همکاری پدر و مادر‌ها و رضایت پرورش‌یاب‌ها از خدمات پرورشی نبوده است.
  ما افرادی را جذب می‌کنیم که بااستعداد ،خانواده‌دار و بااخلاق باشند و باعلاقه شخصی در دوره‌های پاد شرکت می‌کنند تا پس از اتمام پرورش بتوانند خدمات نیکویی در جهت پرورش انسان‌های دیگر به‌عنوان یک مسلمان داشته باشند و خدمات مفیدی به جامعه عرضه نمایند.دوره‌های پرورشی پاد آن‌ها را آماده می‌کند تا در محیط پرتلاطم روزگار، هویت انسانی و اسلامی خود را حفظ کنند. تمام پرورش‌یاب‌ها در این دوره‌های به‌صورت رایگان شرکت می‌کنند و دینی در قبال دریافت خدمات پرورشی به ما ندارند.

  ما افتخار می‌کنیم که متشکل از افرادی دلسوز، توانمند ،خوش‌خلق ، خلاق و باانگیزه هستیم که بدون هیچ‌گونه چشم‌داشت مالی و مادی در جهت رضای پروردگار و حضرت ولی‌عصر(عج) تلاش به پرورش آینده‌سازان جامعه می‌نمایند و در ارتقاء توانایی‌های خویش لحظه‌ای درنگ نمی‌کنند.بقا و تداوم دوره‌های پرورشی پاد با یاری مالی خیرین بزرگ اندیش و آینده‌نگری است که علاقه دارند در پرورش درست کودکان و اصلاح جامعه در جهت رضای پروردگار از مال و امکانات خود هزینه نمایند.
  ما بر این باوریم که پرورش انسان ، از ارزشمندترین هدف‌های انسانی است و اگر یک نفر را پرورش درست دهیم و او را از بحران هویتی نجات دهیم برابر با نجات همه جامعه است.